AKTUÁLIS

Mohácson még gyerekcipőben járnak

Tavaly még a sportág népszerűsítése, az idén azonban már a hagyományteremtés volt a cél Mohácson, ahol iskolások és felnőttek számára ismét megrendezte a Mohács Maximal Kajak-Kenu Team a medencés sárkányhajó versenyt.
Aktuális

Schmidt Gábor: Jól vizsgáztak az új helyszínek

Elégedett a felnőtt válogatott kerettagok aktuális formájával a Magyar Kajak-Kenu Szövetség szakmai alelnöke. Schmidt Gábor szerint az elmúlt hetekben az edzőtábor helyszíneken minden adott volt ahhoz...
Aktuális

Rangos turisztikai díjat nyert az Aquaworld Kupa

A Turizmus Trend által kiírt Iránytű 2014 - kommunikációs versenyen díjat nyert a Ramada Resort-Aquaworld Budapest és a Magyar Kajak-Kenu Szövetség közös rendezvénye, a 2013-as Aquaworld Ergométeres- és Medencés Sárkányhajó Kupa.
Aktuális

Dudás és Nagy diadala

A kajakosoknál Dudás Miklós, a kenusoknál Nagy Péter győzelmét hozta a dunavarsányi időmérő verseny utolsó két felvonása, sprintereink ütközete.