Egyre több a tagszervezet, egyre több a versenyző

Bővült a sportág tömegbázisa és 1 év alatt számos új klub csatlakozott a Magyar Kajak-Kenu Szövetséghez, ez volt a fő gondolata a rendes éves közgyűlésnek, ahol a tagszervezetek küldöttei elfogadták a tavalyi évet érintő beszámolókat is.
Kategóriák: 2014közgyűlés

Kozák felpörgette Vajdát

2014. április 17. csütörtök 09:09
Megtekintve: 744
Vasárnap véget ért hathetes edzőtáborozása az olimpiai bajnok Vajda Attilának. A szegediek legjobbja jónak ítélte meg a Portugáliában eltöltött napokat, már csak azért is, mert kiváló edzőpartnerre lelt a kétszeres olimpiai bajnok Kozák Danuta személyében.

Mohácson még gyerekcipőben járnak

2014. április 15. kedd 20:05
Megtekintve: 531
Tavaly még a sportág népszerűsítése, az idén azonban már a hagyományteremtés volt a cél Mohácson, ahol iskolások és felnőttek számára ismét megrendezte a Mohács Maximal Kajak-Kenu Team a medencés sárkányhajó versenyt. A jó hangulatú eseményen 27 csapat vett részt, a díjakat Storcz Botond és Weisz Róbert szövetségi vezetőedzők adták át.
Kategóriák: 2014Egyesület

Schmidt Gábor: Jól vizsgáztak az új helyszínek

2014. április 11. péntek 10:23
Megtekintve: 809
Elégedett a felnőtt válogatott kerettagok aktuális formájával a Magyar Kajak-Kenu Szövetség szakmai alelnöke. Schmidt Gábor szerint az elmúlt hetekben az edzőtábor helyszíneken minden adott volt ahhoz, hogy a sportolók elvégezzék a megfelelő minőségű edzésmunkát.

Rangos turisztikai díjat nyert az Aquaworld Kupa

2014. április 11. péntek 10:15
Megtekintve: 289
A Turizmus Trend által kiírt Iránytű 2014 - kommunikációs versenyen díjat nyert a Ramada Resort-Aquaworld Budapest és a Magyar Kajak-Kenu Szövetség közös rendezvénye, a 2013-as Aquaworld Ergométeres- és Medencés Sárkányhajó Kupa.

Dudás és Nagy diadala

2014. április 9. szerda 23:16
Megtekintve: 1448
A kajakosoknál Dudás Miklós, a kenusoknál Nagy Péter győzelmét hozta a dunavarsányi időmérő verseny utolsó két felvonása, sprintereink ütközete.

Nagy Flóra győzött Dunavarsányban

2014. április 9. szerda 15:23
Megtekintve: 1332
A korábbi ifjúsági vb ezüstérmes Nagy Flóra volt a leggyorsabb a 3X2000 méteres felmérőn a Dunavarsányi edzőtáborban. A női kajakos és kenus versenyzőknek ma délelőtt nemcsak egymással és a távval, hanem a viharos széllel is meg kellett küzdenie.

Vass András a kenusok időmenője

2014. április 8. kedd 23:07
Megtekintve: 1023
Vass András érte el a legjobb eredményt a kenusok között kedd délután a Dunavarsányban megrendezett 3x2000 méteres felmérő versenyen, amelyen már a szegedi világkupa-indulás volt a tét.