Gyorsasági Felnőtt válogatott

Balázs Péter

Club/Egyesület: BSE-ESMA

Coach/Edző: Solymár László

Balla Virág

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Szabados Krisztián

Bán Kristóf Tamás

Club/Egyesület: Ferencvárosi Torna Club

Coach/Edző: Hűvös Viktor

Baravics Gyöngyvér

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Szabados Krisztián

Beé István

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Kiss István

Bencze János

Club/Egyesület: Delta Szabadidő és Versenysport Egyesület

Coach/Edző: Pruzsina István

Benedek Dalma

Club/Egyesület: MTK

Coach/Edző: Fábián Lászlóné

Boros Attila

Club/Egyesület: Tiszaújvárosi Vizisport Egyesület

Coach/Edző: Sári Nándor

Boros Gergely

Club/Egyesület: Atomerőmű SE

Coach/Edző: Hűvös Viktor

Bozsik Attila

Club/Egyesület: EDF Démász-Szeged

Coach/Edző: Vécsi Viktor, Solymár László

Bozsik Gábor

Club/Egyesület: Vasas Sport Club

Coach/Edző: Fábiánné Rozsnyói Katalin

Ceiner Benjámin

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Kiss István

Csay Renáta

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Sztanity László

Csipes Tamara

Club/Egyesület: Domino-Honvéd

Coach/Edző: Csipes Ferenc

Dobos András

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Kiss István

Dombi Rudolf

Club/Egyesület: Építők Margitszigeti Diák Kajak Klub

Coach/Edző: Szilárdi Katalin

Dombvári Bence

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Kiss István

Douchev-Janics Natasa

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Andrian Duschev, Tokár Krisztián

Dudás Miklós

Club/Egyesület: BOMBA AVSE

Coach/Edző: Pál Zoltán

Faldum Bereniké

Club/Egyesület: MTK-Erzsébetváros

Coach/Edző: Fábián Lászlóné

Farkasdi Ramóna

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Fazekas Tibor

Fekete Balázs

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Pruzsina István

Folláth Vivien

Club/Egyesület: Szolnoki Kajak-Kenu Klub

Coach/Edző: Folláth János

Foltán László

Club/Egyesület: UTE

Coach/Edző: Martinkó Gábor

Fürdök Gábor

Club/Egyesület: EDF Démász-Szeged

Coach/Edző: Vécsi Viktor

Gere Bálint

Club/Egyesület: Épitők Margitszigeti Diák Kajak Club

Coach/Edző: Szilárdi Katalin

Geri Dániel

Club/Egyesület: Bajai Spartacus Vízügy Sport Club

Coach/Edző: Pankovics Tibor

Gönczy Gábor

Club/Egyesület: Domino-Honvéd

Coach/Edző: Kiss István

Gyertyános Gergely

Club/Egyesület: UTE

Coach/Edző: Sztaics István

Gyökös Lajos

Club/Egyesület: Démász-Szeged

Coach/Edző: Hűvös Viktor

Györe Attila

Club/Egyesület: Csepeli Indotek Kajak-Kenu Egyesület

Coach/Edző: Ludasi Róbert

Hadvina Gergely

Club/Egyesület: Kőbánya SC

Coach/Edző: Sári Nándor

Hagymási Réka

Club/Egyesület: Műegyetem Atlétikai és Football Club

Coach/Edző: Makrai Csaba

Hegyi Zomilla

Club/Egyesület: KSI SE

Coach/Edző: Mórocz István

Hérics Dávid

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Tokár Krisztián

Holpert Ervin

Club/Egyesület: Domino-Honvéd

Coach/Edző: Kiss István

Horváth Bence

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Tokár Krisztián

Horváth Gábor

Club/Egyesület: EDF Démász-Szeged

Coach/Edző: Vécsi Viktor

Hufnágel Tibor

Club/Egyesület: G4S - Honvéd

Coach/Edző: Kiss István

Juhász Tamás

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Pruzsina István

Kadler Viktor

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Svidró József

Kajdi Katalin

Club/Egyesület: BOMBA AVSE

Coach/Edző: Szvoboda Péter

Kammerer Zoltán

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Fábiánné Rozsnyói Katalin

Kárász Anna

Club/Egyesület: EDF Démász-Szeged

Coach/Edző: Kovács László, Tokár Krisztián

Kiss Tamás

Club/Egyesület: Csepeli Indotek Kajak-Kenu Egyesület

Coach/Edző: Ludasi Róbert

Korisánszky Dávid György

Club/Egyesület: Csepeli Indotek Kajak-Kenu Egyesület

Coach/Edző: Ludasi Róbert

Korisánszky Péter Dániel

Club/Egyesület: Csepeli Indotek Kajak-Kenu Egyesület

Coach/Edző: Ludasi Róbert

Kovács Attila

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Sztanity László

Kovács Katalin

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Csipes Ferenc

Kovács Máté

Club/Egyesület: MTK

Coach/Edző: Szabó Attila

Kozák Danuta

Club/Egyesület: Újpesti Torna Egylet

Coach/Edző: Somogyi Béla

Kökény Roland

Club/Egyesület: Esztergomi Kajak-Kenu Sportegyesület

Coach/Edző: Kiss István, Pjatacsuk Vitalij

Kucsera Gábor

Club/Egyesület: FTC

Coach/Edző: Kulcsár Gábor

Kugler Attila

Club/Egyesület: Vasas Sport Club

Coach/Edző: Fábiánné Rozsnyói Katalin

Kulifai Tamás

Club/Egyesület: Vasas Sport Club

Coach/Edző: Fábiánné Rozsnyói Katalin

Lakatos Zsanett

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Szabados Krisztián

Lantos Ádám

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Szabados Krisztián

Marschalkó Alexandra

Club/Egyesület: Csepeli KKK

Coach/Edző: Korisánszky Péter

Medveczky Erika

Club/Egyesület: Kis-Dunai Sportegyesület

Coach/Edző: Kákai Bettina

Mike Róbert

Club/Egyesület: KSI SE

Coach/Edző: Oláh Tamás

Molnár Péter

Club/Egyesület: Tiszaújvárosi Vízi Sportegyesület

Coach/Edző: Hűvös Viktor

Nagy Péter

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Fazekas Tibor

Németh Ádám

Club/Egyesület: Varga Gábor

Coach/Edző: Kanizsa Kajak-Kenu Klub

Németh Gergő

Club/Egyesület: Graboplast-Győr

Coach/Edző: Szabados Krisztián

Németh Szabolcs

Club/Egyesület: MTK

Coach/Edző: Szabó Attila

Noé Bálint

Club/Egyesület: Váci Hajó Sportegyesület

Coach/Edző: Babella László

Noé Milán Miklós

Club/Egyesület: Váci Hajó Sportegyesület

Coach/Edző: Babella László

Obermayer Dorina

Club/Egyesület: MTK-Erzsébetváros

Coach/Edző: Wichmann Tamás

Paksy Tímea

Club/Egyesület: MTK

Coach/Edző: Sztaics István

Pál Bence

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Pruzsina István

Pauman Dániel

Club/Egyesület: Vasas Sport Club

Coach/Edző: Fábiánné Rozsnyói Katalin

Pintér Márk

Club/Egyesület: MTK

Coach/Edző: Fábiánné Rozsnyói Katalin

Rigó Imre

Club/Egyesület: Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.

Coach/Edző: Rigó Gábor

Rozbora András

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Pruzsina István

Sáfrán Mátyás

Club/Egyesület: KSI SE

Coach/Edző: Oláh Tamás, Soltész Árpád

Sáfrán Mihály

Club/Egyesület: Dunaferr SE

Coach/Edző: Oláh Tamás, Soltész Árpád

Sarudi Alíz

Club/Egyesület: MTK

Coach/Edző: Fábián Lászlóné

Sarudi Pál

Club/Egyesület: Mezőgép

Coach/Edző: Czeglédi Gábor

Schenk Áron

Club/Egyesület: Vasas Sport Club

Coach/Edző: Fábiánné Rozsnyói Katalin

Sík Márton

Club/Egyesület: EDF Démász-Szeged

Coach/Edző: Hűvös Viktor

Simán Fanni

Club/Egyesület: Csepeli Indotek Kajak-Kenu Egyesület

Coach/Edző: Takács Tibor

Somorácz Tamás

Club/Egyesület: Atomerőmű Sportegyesület

Coach/Edző: Hűvös Viktor

Suba Róbert

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Pruzsina István

Szabó Gabriella

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Tóth László

Szabó Petra

Club/Egyesület: Mezőgép

Coach/Edző: Czeglédi Gábor

Szabó Sándor

Club/Egyesület: Bajai Spartacus Vízügy Sport Club

Coach/Edző: Pankovics Tibor, Pruzsina István

Szalai Tamás

Club/Egyesület: G4S - Honvéd

Coach/Edző: Kiss István

Széles Gábor

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Szabados Krisztián

Szilvásy Nóra

Club/Egyesület: Mezőgép

Coach/Edző: Czeglédi Gábor

Szomolányi Máté

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Tokár Krisztián

Takács Kincső

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Szabados Krisztián

Tóth Dávid

Club/Egyesület: Vasas Sport Club

Coach/Edző: Fábiánné Rozsnyói Katalin

Tóth Dzsenifer

Club/Egyesület: Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület

Coach/Edző: Mórocz István

Tóth Márton

Club/Egyesület: BKV Előre Sport Club

Coach/Edző: Varga Zsolt

Tótka Sándor

Club/Egyesület: Kőrös Kajak Sportegyesület

Coach/Edző: Tóth Tibor

Váczi Anita

Club/Egyesület: Tiszaújvárosi Vizisport Egyesület

Coach/Edző: Jancsár Lászlóné, Jancsár László

Vad Ninetta

Club/Egyesület: Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület

Coach/Edző: Mórocz István

Vajda Attila

Club/Egyesület: EDF Démász-Szeged

Coach/Edző: Vécsi Viktor

Varga Dávid

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Szabados Krisztián

Vasbányai Henrik

Club/Egyesület: KSI SE

Coach/Edző: Oláh Tamás, Varga Zsolt

Vass András

Club/Egyesület: DUNAFERR Sportegyesület

Coach/Edző: Hubik András

Vereckei Ákos

Club/Egyesület: G4S Honvéd

Coach/Edző: Sári Nándor

Volein Viktor

Club/Egyesület: Csepeli KKK

Coach/Edző: Ludasi Róbert

Zur-Fazekas Krisztina

Club/Egyesület: Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Coach/Edző: Rami Zur