Január


1 verseny
január 25.

Sárkányhajó Fizikai Felmérő

Budapest, Puskás Ferenc Stadion, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.19.

Február


6 verseny
február 8.

III. Aquaworld Ergométeres - és Medencés Sárkányhajó Kupa

Budapest, Aquaworld Budapest élményfürdő, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.31.
február 15.

Héraklész Fizikai Felmérő, Téli Kajak-mérce, Parakenu erőfelérő

Tiszaújváros, MKKSZ, TVSE, Nevezési határidő: 2014.02.10.
február 15.

Héraklész Fizikai Felmérő

Szeged, MKKSZ, EDF Démász Szeged, Nevezési határidő: 2014.02.10.
február 15.

Héraklész Fizikai Felmérő

Győr, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.02.10.
február 15.

Medencés Sárkányhajó Verseny

Baja, Rezét SE, Nevezési határidő: 2014.02.01.
február 22.

Medencés Sárkányhajó Verseny

Komárom, Hódy SE, Nevezési határidő: 2014.02.08.

Április


2 verseny
április 26. - április 26.

A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság

Budapest, U-öböl, Építők, KSI SE, Nevezési határidő: 2014.01.01.
április 27.

EDF Kupa, Hanzók Örs Emlékverseny

Szeged, Maty-ér, EDF Démász Szeged, Nevezési határidő: 2014.01.01.

Május


15 verseny
május 1.

Évadnyitó Sárkányhajó Maraton, Vass István Emlékverseny

Budapest, Csepel, Römi KKSK, Csepeli KKE, Nevezési határidő: 2014.04.17.
május 2-4.

I. Gyorsasági Világkupa

Milánó, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 3.

Budapest Diák Kupa

Budapest, U-öböl, BKKSZ, Nevezési határidő: 2014.04.25.
május 4.

Évadnyitó Maraton

Tolna, TMKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 10-11.

Ifjúsági Rangsoroló

Szolnok, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 10.

Évadnyitó Verseny

Csorba-tó, BAZ Megye, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 11.

Magyar Sárkányhajó Bajnokság I. forduló

Győr, MKKSZ, GYVSE, Nevezési határidő: 2014.04.26.
május 16-18.

II. Gyorsasági VK

Racice, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 16-18.

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság

Győr, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 17.

XIII. Vízitúra Kupa I.forduló

Budapest, Óbuda, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.05.03.
május 19-25.

Rafting R6 Európa-bajnokság

Bosznia, Vrbas folyó, ECA, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 23-25.

Sulisárkányok - Óriás leszel nyílt napok

Sárospatak, Városi Önkormányzat, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 23-25.

III. Gyorsasági és Parakenu Világkupa

Szeged, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 31. - június 1.

Országos Diákolimpia, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság

Sukoró, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
május 31.

Magyar Sárkányhajó Bajnokság II. forduló

Nagykanizsa, MKKSZ, Kanizsa KKK, Nevezési határidő: 2014.05.17.

Június


20 verseny
június 6.

"Suli-Sárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság

Tiszaújváros, TKKSE, Nevezési határidő: 2014.05.23.
június 6-8.

I. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Eb, Vb és I. Ifjúsági Eb, Vb, U21 Eb Válogató

Szeged, MKKSZ, GYVSE, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 6-8.

Vogalonga

Velence (ITA), Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 7-8.

I. Maraton Világkupa

Bohinj, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 7.

XIII.Vízitúra Kupa II.forduló

Szanazug, MKKSZ, GYVSE, Nevezési határidő: 2014.05.24.
június 7.

Sárkányhajó Fieszta

Balatonfüred, Balatoni KKEV-SE, Nevezési határidő: 2014.05.24.
június 7.

III. Balaton Quadratlon World Cup

Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 7.

IV. Sárkányos Pünkösd

Csongrád, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 8.

IV. Balaton Duatlon

Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 11.

YOG Válogatóverseny

Sukoró, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 13-15.

Maraton Európa-bajnokság

Piestany, ECA, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 15.

Eszkimó-Indián Játékok

Sukoró, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 21.

XIII. Vizítúra Kupa III. forduló

Csákánydoroszló, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.06.07.
június 21.

Magyar Sárkányhajó Bajnokság III. forduló

Baja, MKKSZ, Bajai Vízisport Klub, Nevezési határidő: 2014.06.07.
június 21-22.

II. Ifjúsági VB és II. Parakenu Eb, Vb Válogató

Szeged, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 26-29.

Ifjúsági és U23 Gyorsasági Európa-bajnokság

Mantes-en-Yveliness, ECA, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 27-29.

II. Felnőtt és U23 Gyorsasági Vb. Válogató

Szeged, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
június 28-29.

VIII. Voluta Nemzetközi Vízi Karnevál Sárkányhajó Verseny

Mosonmagyaróvár, Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület, Nevezési határidő: 2014.06.18
június 28-29.

Simon Fiala Emlékverseny

Békésszentandrás, BSZHSE, BMKKSZ, Nevezési határidő: 2014.06.23.
június 28.

Sárkányhajó Fieszta

Tokaj, Tokaji VSE, Nevezési határidő: 2014.01.01.

Július


15 verseny
július 4-6.

Vidék Bajnokság

Sukoró, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 5-6.

Budapest Bajnokság

Budapest, U-öböl, BKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 5.

XIII. Vizítúra Kupa IV. forduló

Szigetszentmiklós, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.06.21.
július 5.

Magyar Sárkányhajó Bajnokság IV. forduló, vb válogató

Szeged, MKKSZ, EDF Démász Szeged, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 11-13.

Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Európa-bajnokság

Brandenburg, ECA, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 12-13.

Körös-Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny

Szarvas, Szarvasi Kajak-Kenu Klub, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 12-13.

II. Hajdúnánási Vízválasztó Hétvége

Hajdúnánás, HDDSE, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 12-13.

Masters Magyar Bajnokság

Szolnok, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 16-20.

Rafting R4 Európa-bajnokság

Szlovákia, Dunacsúny, ECA, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 17-20.

Ifjúsági és U23 Gyorsasági Világbajnokság

Szeged, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 19.

XIII. Vízitúra Kupa V. forduló

Kiskunlaczháza, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.07.05.
július 19.

III. Tihany Kupa

Tihany, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 25-27.

Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny

Sukoró, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
július 26.

Magyar Sárkányhajó Bajnokság V. forduló

Dunaújváros, MKKSZ, DVSC, Nevezési határidő: 2014.07.12.
július 26-27.

II. Maraton Világkupa

Trasona, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.

Augusztus


15 verseny
augusztus 2-3.

Ifjúsági és U23 Gyorsasági Magyar Bajnokság

Szolnok, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 6-10.

Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Világbajnokság

Moszkva, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 9.

Magyar Sárkányhajó Bajnokság VI. forduló

Kecskemét, MKKSZ, Kecskeméti VK, Nevezési határidő: 2014.07.26.
augusztus 14-17.

Egyetemi és Főiskolai Világbajnokság

Minszk, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 14-17.

Sárkányhajó edzőtábor

Fadd-Dombori, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 15-17.

Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság

Szolnok, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 16.

XIII. Vízitúra Kupa VI. forduló

MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.08.02.
augusztus 23-24.

Viharsarok Kupa

Gyomaendrőd, Körös Kajak, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 23-27.

Ifjúsági Olimpiai Játékok

Nanjing, IOC, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 23.

VII. Balaton Maraton

Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 23.

Tokaji összetett Folyambajnokság

Tokaj, BAZ Megye, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 24.

II. Sprint Quadratlon World Cup

Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 24.

Borsod Megye Bajnoksága

Tokaj, BAZ Megye, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 28-31.

Sárkányhajó világbajnokság

Poznan, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.
augusztus 30-31.

Maraton Vb Válogatóverseny

Győr, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.

Szeptember


17 verseny
szeptember 6.

XIII. Vízitúra Kupa VII. forduló

Dunakiliti, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.08.23.
szeptember 6.

III. Velence Duatlon

Sukoró, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 7.

I. Sprint Kajak Triatlon

Sukoró, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 12.

"Suli-Sárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság (őszi forduló)

Tiszaújváros, TKKSE, Nevezési határidő: 2014.08.29.
szeptember 12-14.

Olimpiai Reménységek Versenye

Piestany, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 12-14.

ICF Masters Verseny

Ottensheim-Linz, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 13.

VII. Békés-Csaba-Gyula Indiánkenu túlélő verseny

Békés, Zerge Túrasport Egyesület, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 13.

"Sprint-Aréna" Utánpótlás Sprint Verseny

Tiszaújváros, TKKSE, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 13-14.

II. Sárkányhajó Magyar Nagydíj

Sukoró, MKKSZ, Nevezési határidő: 2014.08.30.
szeptember 20.

Miskolc Városi Bajnokság

Miskolc, BAZ Megye, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 20.

Diósgyőr-Kupa

Diósgyőr, DKSC, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 20.

Dunaferr Kupa

Dunaújváros, Dunaferr SE, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 20.

Újbuda-Lágymányos Kupa

Budapest, Lágymányosi öböl, Lágymányosi Spari, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 26-28.

Maraton Világbajnokság

Oklahoma, ICF, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 27.

Népszerűsítő Maraton

Budapet, UTE Vízitelep, BKKSZ, UTE, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 27.

Népszerűsítő Maraton

Tolna, TMKKSZ, Nevezési határidő: 2014.01.01.
szeptember 28.

Nagy Zoltán Emlékverseny

Szolnok, Szolnoki Nonprofit Kft., Nevezési határidő: 2014.01.01.

Október


3 verseny
október 2-5.

Surfski Magyar Amatőr Bajnokság

Losinj (HRV), Nevezési határidő: 2014.01.01.
október 4.

Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny

Sukoró, MKKSZ, VVSI, Nevezési határidő: 2014.01.01.
október 11.

II. Évadzáró Bocskai Kupa

Hajdúnánás, HDDSE, Nevezési határidő: 2014.01.01.